B2B

Materiały

Materiały

Nasze Materiały

Blaty i okładziny wykonujemy z wielu materiałów, zawsze dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Kamień naturalny, kwarc czy ceramika popularnie zwana spiekiem, pozwalają na zaprojektowanie niepowtarzalnych i doskonałych wnętrz mieszkalnych jak i komercyjnych.

Dekton to wyrafinowane połączenie surowców – najnowsze osiągniecie w dziedzinie produkcji szkła i porcelany oraz najwyższej jakości kwarcu. Materiał posiada doskonałe właściwości na każdy rodzaj blatów.


Ceram Stone to najwyższej jakości włoskie spieki kwarcowe, posiadające niesamowite właściwości i ponadczasową kolorystykę. Znajdą zastosowanie w każdym luksusowym wnętrzu.


Spieki kwarcowe marki Laminam to kompozycja naturalnych materiałów, ma nie tylko bardzo dobre właściwości użytkowe, ale również nowoczesny design, odpowiadający oczekiwaniom najbardziej wymagających architektów wnętrz oraz klientów indywidualnych.


Coverlam Top to innowacyjny produkt wytwarzany z naturalnych surowców, oferujący właściwości mechaniczne i estetyczne na najwyższym poziomie. Materiał będący odpowiedzią na wymagające projekty architektury i wystroju wnętrz.


Spieki Paradyż TRI-D to marka dla najbardziej wymagających klientów. Sygnowane nią produkty wyróżniają się najwyższą jakością, precyzją wykonania oraz ciekawymi, odważnymi rozwiązaniami wzorniczymi. Każda kolekcja daje możliwość stworzenia niepowtarzalnego wnętrza.


Dzięki formatowi i właściwościom fizycznym i mechanicznym,
ma nieskończone ilości zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków.


Silestone powstaje z kombinacji kwarcu oraz spoiwa o doskonałych właściwościach fizykochemicznych. Taki skład pozwala na tworzenie różnorodnych form, zapewnia wyjątkową twardość i wytrzymałość oraz daje możliwość powielania wzorów i kolorów. Ma to szczególne znaczenie przy planowaniu aranżacji kuchni.


Powierzchnie kwarcowe Caesarstone łączą wyrafinowaną nowoczesność i imponujący design z niezrównaną wytrzymałością i trwałością. Łączą formę i funkcjonalność, umożliwiając najbardziej zróżnicowane, wytrzymałe i praktyczne zastosowania.


Technistone to wysokiej jakości materiał, który łączy naturalne surowce z najnowszymi technologiami. Ze względu na swoje unikalne właściwości i bogatą kolorystykę wychodzi naprzeciw praktycznym potrzebom nowoczesnych gospodarstw domowych.


Compac to hiszpańska marka produkująca konglomeraty kwarcowe. Powierzchnie cechują się eleganckim wyglądem i wyjątkową trwałością.


Lapitec to naturalny produkt ceramiczny o unikatowych cechach technicznych i estetycznych. Doskonale łączy włoski styl z właściwościami porcelany technicznej.


Specjalnie impregnowane kamienie naturalne Sensa by Cosentino to gwarancja idealnego wyglądu i maksymalnej funkcjonalności materiału.


Kwarcyt

Kwarcyt to naturalny materiał, którego zaletą są nie tylko wyjątkowe walory dekoracyjne, ale także niezwykła wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Unikatowe wartości estetyczne kamienia pozostają niezmienne również pod wpływem wilgoci i temperatury, czyniąc go idealnym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających pomieszczeń.


Granit

Granit jest produktem naturalnym i ekologicznym, nie mającym wpływu na środowisko naturalne i otoczenie człowieka, dzięki czemu może być stosowany w każdym wnętrzu. Jest niezwykle wytrzymały i odporny na zarysowania, a w każdej luksusowej kuchni pełni funkcję dekoracyjną.


Marmur

Marmur jest jednym z najbardziej cenionych materiałów wykończeniowych. Swoją renomę zawdzięcza zarówno trwałości jak i dużym walorom dekoracyjnym. Dzięki bogatej kolorystyce i różnorodności struktur, możliwości wykorzystania tego kamienia są praktycznie nieograniczone.