B2B

Obiekty prywatne

Obiekty prywatne

Oferujemy

Piękne Kuchnie

Do kuchni oferujemy okładziny użytkowe i dekoracyjne. Zawsze pięknie zaprojektowane i skomponowane. Blaty, panele, stoły czy posadzki.


Luksusowe Łazienki

Wyjątkowe łazienki wymagają wyjątkowych rozwiązań. Oferujemy pięknie i wytrzymałe blaty, panele prysznicowe, brodziki i posadzki.


Doskonałe blaty

Nasze blaty to o wiele więcej niż możesz się spodziewać. Nie tylko jakość i doskonały serwis, ale ogromne bogactwo możliwości i rozwiązań.


Funkcjonalne wyspy

Wyspa kuchenna lub bar to najlepsze i najwygodniejsze miejsce do spędzania czasu i pracy w kuchni. Nieograniczona różnorodność form umożliwia każdemu na dostosowanie kuchni do indywidualnych przyzwyczajeń i potrzeb.


Panele ścienne

Panele ścienne w kolorze blatu dodają całej kuchni niepowtarzalnego charakteru, co więcej zabezpieczają ściany przed zachlapaniem i są łatwe w utrzymaniu.


Bogactwo materiałów

Zawsze naszym atutem było oferowane ogromne bogactwo i różnorodność kolorów. Mogą je Państwo wybrać zgodnie z własnym upodobaniem i wydobyć z projektowanych wnętrz to co niezwykłe.


Różnorodne powierzchnie

Proponujemy różnorodne, eleganckie i fascynujące powierzchnie. Materiały dostępne są zarówno w wysokim połysku i macie. Podążając za najlepszymi światowymi trendami oferujemy nowoczesne szczotkowane faktury.


Najlepsze Zlewozmywaki

Zlewozmywaki, które zmieniają wszystko. Wykonane zarówno z kamienia, kwarcu czy ceramiki dają poczucie jedności oraz integracji z innymi elementami blatu kuchennego. Bogactwo kolorystyczne, wysoka odporność i długa żywotność, to najważniejsze cechy naszych zlewozmywaków.


Ociekacze

Rowki ociekowe oraz pełne ociekacze – doskonała alternatywa dla zewnętrznych mało estetycznych suszarek do naczyń.


PITT palniki gazowe

Nowoczesne i  funkcjonalne płyty indukcyjne. Oryginalne płyty z okrągłymi polami grzewczymi oraz niewidoczne indukcje podblatowe, dzięki którym można gotować bezpośrednio na blacie.


Płyty indukcyjne

Nowoczesne i  funkcjonalne płyty indukcyjne. Oryginalne płyty z okrągłymi polami grzewczymi oraz niewidoczne indukcje podblatowe, dzięki którym można gotować bezpośrednio na blacie.