B2B

O nas

O nas

Blaty – nasza specjalność

Specjalizujemy się w produkcji blatów meblowych i innych elementów wyposażenia wnętrz, wykonanych z takich materiałów jak: ceramika wielkoformatowa (spiek kwarcowy), kamień naturalny i konglomerat kwarcowy.

Każdego dnia dokładamy starań by dopracować wzornictwo i wszystkie detale. Ufamy bowiem, że chcieliby Państwo mieć u siebie wytrzymałe i piękne blaty, dzięki którym przestrzenie zyskują własne życie, a nie efekt masowej produkcji.

Nad każdym blatem pracujemy z pełnym zaangażowaniem. Ufamy, że nasza wiedza, zaangażowanie i innowacyjne rozwiązania technologiczne pozwalają naszym blatom być prestiżowym elementem każdego wnętrza.

Zapraszamy do współpracy

Rynek

Naszymi odbiorcami są przede wszystkim producenci mebli obiektowych i kuchennych oraz firmy zajmujące się wyposażeniem, bądź wykańczaniem wnętrz hoteli i biurowców. Nasze produkty sprzedajemy nie tylko w Polsce, ale również na wiele zagranicznych rynków.


Materiały

W swojej produkcji stosujemy surowce wiodących producentów, które są cenione i rozpoznawalne na całym świecie.


Klienci

Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści począwszy od projektowania, po produkcję, dostawę lub montaż blatów. Dzięki kompleksowej obsłudze, nasze produkty możecie Państwo znaleźć w wielu obiektach hotelowych w Polsce i za granicą, min takich jak Raffles, Hilton, Raddison, Sheraton, Marriott, Sofitel czy Novotel.


Innowacje

Od początku działalności staramy się wyróżnić na rynku oraz sukcesywnie wdrażamy innowacje technologiczne i procesowe.


Wiedza oraz technologie

Obecnie jesteśmy jednym z najbardziej innowacyjnych i najlepiej rozwiniętych technologicznie zakładów w Europie Środkowo-Wschodniej. Posiadamy wiedzę i technologie, dzięki którym jesteśmy pionierami, jak i liderami w wielu dziedzinach na polskim rynku.


Zostań naszym Klientem

Poznaj nasze technologie